High Quality Automatic Vacuum Food Sealers Household 60Kpa Vacuum Preservation Machine Electric Vacuum Sealer
Description
| power source | Electric |
|---|---|
| function | LOW NOISE |
| material | ABS |
| Power | 100W |
| application | Hotel, RV, Commercial, Household |
| app-controlled | NO |
| type | Stand / Table |
| place of origin | China |
| Capacity | 2.1-5.0l |
| after-sales service provided | Free spare parts |
| warranty | 1 Year |
| energy efficiency rating | A+++ |
| operating language | English, German, French, Dutch, Spanish, Russian |
| private mold | Yes |
| packaging types | Corrugated Box, Box (color), Gift Box |
| model number | UAH66E |
| Operating Mode | Automatic |
| sealing width | 30.0cm |
| vacuum pressure | 60kpa |
| Selling Units: | Single item |
| Single package size: | 36X11.8X5 cm |
| Single gross weight: | 0.810 kg |
Reviews (0)
Be the first to review “High Quality Automatic Vacuum Food Sealers Household 60Kpa Vacuum Preservation Machine Electric Vacuum Sealer” 取消回复
Related products
Automatic Kitchen Vacuum Sealer Machine for Dry and Wet Extraction Professional Home Food Vacuum Sealer Vacuum Sealer Machine
$8.95
Compact Design 110-240V Electric Vacuum Sealing System for Dry & Moist Food Preservation Machine Vacuum Sealing Machine for Food
$8.95
Compact Design Electric Vacuum Sealer Machine Built-in Roll Dispenser for Professional Food Vacuum Sealing Vacuum Sealer Machine
$13.00
Electric Vacuum Sealer Machine Compact Design Starter Kit 110-240V for Food vacuum Sealing professional vacuum sealer
$8.95
New Powerful 95Kpa Vacuum Food Preservation Sealer Automatic Sealing Machine Food Vacuum Sealer Food Machine
$23.00
New Vacuum Food Preservation Sealer with Liquid Crystal Display Automatic Sealing Machine Food Vacuum Sealer
$23.80
Portable Mini Rechargeable Handheld Food Sealer Bag Sealer for Snack Food Mini Bag Heat Sealer
$3.50
Vacuum Sealing System Electric 110-240V for Dry & Moist Food Preservation Vacuum Sealer Machine
$8.95








Reviews
There are no reviews yet.