Portable Electric Steam Cleaner Adjustable Multi-Purpose Machine for Deep Cleaning Sanitizing Household Power Source US for Car
Description
| application | Household |
|---|---|
| Steam pressure | 3 bar |
| operating language | English |
| Material | ABS |
| warranty | 2 years |
| power (w) | 1200 W |
| place of origin | China |
| app-controlled | NO |
| model number | QX201 |
| private mold | Yes |
| Logo/graphic design | Laser Printing, UV Printing, Heat-Transfer Printing |
| Selling Units | Single item |
| Single package size | 25X25X8 cm |
| Single gross weight | 1.700 KG |
Reviews (0)
Be the first to review “Portable Electric Steam Cleaner Adjustable Multi-Purpose Machine for Deep Cleaning Sanitizing Household Power Source US for Car” 取消回复








Reviews
There are no reviews yet.