Self-Cleaning Wet-Dry Vac with Cordless Water Washer Household Floor Vacuum Cleaner Wet Dry Vacuum Cleaner

Features
Laser Dust Illumination
LCD display screen
LED Display SCREEN
Multi-Surface Floor Cleaning Formula
Voice Assistant
Wet And Dry
With LED lights
Self Cleaning
Water Absorption
Power Traction
Household
RV
garage
Standard and Strong Mode
Specifications
| Product Model | UAH-19362 |
|---|---|
| suction power (airwatts) | 12000pa |
| Maximum Runtime | 30-60min |
| place of origin | China |
| Motor Type | Brushless motor |
| power source | Battery |
| app-controlled | NO |
| Nozzle Number | ≤3 |
| battery capacity | 2600 mAh |
| clean water tank capacity | 750ML |
| dirty water tank capacity | 650ML |
| Material | ABS |
| model number | UAH09L |
| power (w) | 165W |
| operating language | English |
| logo/pattern | Silk screen printing, hot stamping, UV printing, Heat-Transfer Printing |
| Filter Type | HEPA |
| Noise Level | 70 dB |
| Charging Time | 5 hours |
| Accessories | Roller Brush, Cartridge, Brush |
| Charger Output Voltage | 29.4V |
| Motor Speed | 78,000 RPM |
| Roller Brush Speed | 600 RPM |
| Roller Brush Material | Velvet |
| Voice Prompts | English (Can be customized to any Laguage) |
| Selling units | Single item |
Packaging
| Product Net Weight | 2-3Kg |
|---|---|
| packaging types | Box (color), Corrugated Box, Gift Box |
| Single package size | 32.5X24.5X77 cm |
| Single gross weight | 6.400 kg |
