Self-Cleaning Wet-Dry Vac with Cordless Water Washer Household Floor Vacuum Cleaner Wet and Dry
Description
| function | Laser Dust Illumination, LCD display screen, LED Display SCREEN, Multi-Surface Floor Cleaning Formula, Voice Assistant, Wet And Dry, With LED lights, Self Cleaning, Water Absorption, Power Traction, Solid Liquid Seperation |
|---|---|
| suction power (airwatts) | 16000pa |
| Maximum Runtime | 30-60min |
| place of origin | China |
| Motor Type | Brushless motor |
| application | Household, RV, garage |
| power source | Battery |
| app-controlled | NO |
| Product Net Weight | 2-3Kg |
| Nozzle Number | ≤3 |
| battery capacity | 2500 mAh |
| clean water tank capacity | 800 ML |
| dirty water tank capacity | 720 ML |
| Material | ABS |
| model number | UAH010L |
| power (w) | 165W |
| operating language | English |
| logo/pattern | Silk screen printing, Hot foil stamping, UV printing, Heat-transfer Printing |
| packaging types | Box (color), Corrugated Box, Gift Box |
| Filter Type | HEPA |
| Cleaning Modes | Standard and Strong Mode |
| Noise Level | 68 dB |
| Charging Time | 3.5 hours |
| Accessories | Roller Brush, Cartridge, Brush |
| Charger Output Voltage | 26V |
| Motor Speed | 70,000 RPM |
| Roller Brush Speed | 600 RPM |
| Material | ABS |
| Roller Brush Material | Velvet |
| Voice Prompts | English (Can be customized to any Laguage) |
| Selling Units: | Single item |
| Single package size: | 31.5X29.5X68 cm |
| Single gross weight: | 6.300 kg |
Reviews (0)
Be the first to review “Self-Cleaning Wet-Dry Vac with Cordless Water Washer Household Floor Vacuum Cleaner Wet and Dry” 取消回复
Related products
250W Dry-Wet Vacuum Cleaner with Anti-Tangle Roller Brush, LED Display, and Air-Drying Base
$110.00
Dry-Wet Vacuum Cleaner with 4000mAh Battery, Electrolyzed Sterilization, Self-Cleaning, 66dB Low Noise
$200.00
Dry-Wet Vacuum Cleaner with Electrolyzed Sterilization, Solid-Liquid Separation, Self-Cleaning, LED Display
$150.00
Dry-Wet Vacuum Cleaner with Mopping & Washing, Self-Cleaning, LED Display, Electrolyzed Sterilization, 65dB Low Noise
$136.00
Dry-Wet Vacuum Cleaner with Mopping & Washing, Self-Cleaning, LED Display, Water Absorption & Sterilization
$110.00
Dry-Wet Vacuum Cleaner with Solid-Liquid Separation, Carpet & Floor Cleaning, Self-Cleaning Function
$110.00
Multi-Function Dry-Wet Vacuum Cleaner with Antibacterial Roller Brush, Self-Cleaning, and 170W Power
$77.00
Multi-Function Dry-Wet Vacuum Cleaner with Mopping, Spin-Drying, 200W Power, Replaceable Battery, and Air-Drying System
$170.00


Reviews
There are no reviews yet.