3 in 1 Household Food Vacuum Sealer Electric Handheld Bag Sealer with Cutter Roll Storage Made of Plastic
Description
| power source | Electric |
|---|---|
| function | LOW NOISE |
| material | ABS |
| Power | 110w |
| application | Hotel, RV, Commercial, Household |
| app-controlled | NO |
| type | Stand / Table |
| place of origin | China |
| Capacity | 2.1-5.0l |
| after-sales service provided | Free spare parts |
| warranty | 1 Year |
| energy efficiency rating | A+++ |
| operating language | English, German, French, Dutch, Spanish, Russian |
| private mold | Yes |
| packaging types | Corrugated Box, Box (color), Gift Box |
| model number | UAH72C |
| Operating Mode | Automatic |
| sealing width | 30.0cm |
| vacuum pressure | 60kpa |
| Selling Units: | Single item |
| Single package size: | 38.6X16X8.3 cm |
| Single gross weight: | 1.400 kg |
Reviews (0)
Be the first to review “3 in 1 Household Food Vacuum Sealer Electric Handheld Bag Sealer with Cutter Roll Storage Made of Plastic” 取消回复
Related products
Automatic Kitchen Vacuum Sealer Machine for Dry and Wet Extraction Professional Home Food Vacuum Sealer Vacuum Sealer Machine
$8.95
Compact Design 110-240V Electric Vacuum Sealing System for Dry & Moist Food Preservation Machine Vacuum Sealing Machine for Food
$8.95
Dry & Moist Food Preservation 110-240V Electric Vacuum Sealing System Compact Design Machine Vacuum Sealing Machine
$8.95
Dry & Moist Food Preservation Electric Vacuum Sealer Machine 110-240V Compact Design Starter Kit vacuum sealer machine
$8.95
Electric 110-240V Vacuum Sealing System for Dry & Moist Food Preservation Vacuum Seal Packer and Sealer
$8.95
Electric Mini Vacuum Food Sealer Automatic Household and RV Preservation Machine Wet and Dry Food Vacuum Sealer
$10.80
Electric Vacuum Sealer Machine Compact Design Starter Kit 110-240V for Food vacuum Sealing professional vacuum sealer
$8.95
New High 95Kpa Automatic Closing Power Vacuum Food Preservation Sealer Machine Food Vacuum Sealer
$11.50








Reviews
There are no reviews yet.